Když už nám není dvacet


Ptát se, která žena by nechtěla vypadat stále mladě, by asi nemělo příliš velký smysl. Alespoň já žádnou takovou, která by po tom netoužila, neznám. Jenže některé ženy dělají chyby, které jim pár let přidávají. Zkuste se nad tím zamyslet, milé dámy. Třeba si také nevědomky nějaký ten měsíc sem tam přihodíte. Jedním z nehezkých zvyků je ohýbání zad. Jakmile se začnete hrbit, pak si zaděláváte na tři problémy.
1)    Budou vás co nevidět záda bolet.
2)    Pokud máte menší postavu, pak se opticky ještě o trochu zmenšíte.
3)    Tím, že takto upozorníte na své břicho, budete vypadat nejen silnější, ale také starší.
smích ženy
V poslední době se stává moderním styl retro. Pokud vám už ale není dvacet, pak s tím opatrně. Mohla byste působit spíše tak, že už si třicet let neměníte šatník.
·         Už slavná Coco Chanel tvrdila, že do společnosti jsou u dámy vrcholem elegance černé šaty.
Černá může působit elegantně, ale jen do určitého data narození. Starší ženy vypadají v černé příliš usedle a vážně. Pokud si pořídíte černou halenku, pak máte téměř jistotu, že budete vypadat o pět let starší. TUDÍŽ – SUKNĚ ANO, HALENKA NE. Pro dámy po čtyřicítce se nejlépe hodí tělová béžová anebo jiné světlé barvy. To samé platí i o vlasech. Tmavé přelivy přidávají léta.
podnikatelka s brýlemi

Úsměv prozradí mnoho

Kromě módních vychytávek by měly ženy myslet i na některé projevy, díky kterým budou vypadat sympaticky a příjemně. Tím nejjednodušším projevem je v tomto směru obyčejný úsměv. Než ale potěšíte okolí tím, že se na něj mile zazubíte, udělejte to samé nejprve sama na sebe v zrcadle. Jestliže jste milovnicí kávy nebo červeného vína, mohly by vaše zuby mít nehezké zabarvení. Investice do vybělení zubů se tedy určitě vyplatí. Kromě toho by mělo být samozřejmostí používání dentálních nití, mezizubních kartáčků a pochopitelně pravidelná návštěva dentální hygieny.