Žít podle svých představ


Rodina a domov jsou v našem životě priority. A vytvoření příjemného domova, kam se každý rád vrací, trvá dost dlouho. Máme ve svých vzpomínkách to, na co nejraději vzpomínáme, když jsme žili se svými rodiči. Je jedno, jestli jste vyrostli v nájemním bytě, rodinném domku nebo ve vile. Důležité jsou vzpomínky na chvíle v rodinném kruhu. To vše nás ovlivňuje natolik, že chceme v dospělosti žít spokojeně jako naši rodiče nebo úplně jinak.
dům snů


„Postav dům, zasaď strom a zploď syna“, tak se to říkalo už odpradávna.  Možná, že na tom něco bude.


Samozřejmě, že je důležité, jaké máte finanční zabezpečení, jistotu zaměstnání, životního partnera, který by vám měl být oporou a jestli máte i společné sny např. o tom, jak a kde chcete žít.


 


Dnešní problém v otázce bydlení se týká především financí ve formě hypotéky. Nájemní byty jsou drahé. Zvlášť ve větších městech. Mladí lidé po ukončení školy kvůli tomu často musí řešit své bydlení stále u rodičů a založit si rodinu odkládají. Než si našetří na vlastní bydlení, tak to bude trvat hodně let.


 


Stavět novou, honosnou vilu v dnešní době, to si mohou dovolit opravdu jen milionáři. Starší vily s velkým pozemkem jsou krásné, ale též moc drahé. Tyto vily se většinou dědí a patří převážně lidem, kteří se potřebují reprezentovat.


Vily jsou postavené většinou na velkém pozemku, s okrasnou zahradou, terasami, vnitřním bazénem a potřebují více lidí na údržbu, která stojí mnoho peněz. 


 


Domky v okolí velkých měst jsou už prodané. Na vesnici se najdou ještě volné jak pozemky, tak i starší domky, ale to je jiný styl života. Na ten musí být člověk zvyklý nebo se musí přizpůsobit. Zvlášť, pokud vyrůstal ve městě. A hodně záleží na tom, jak daleko by se muselo cestovat do zaměstnání.


 snění o domě pro rodinu


Ale pokud se rozhodnete postavit si svůj vysněný dům, tak můžete využít například služeb Ekonomických staveb. Ti vám dokážou pomoci splnit si váš sen o domově. Nejenom nabídkou krásných nových domů, které jsou po ekonomické stránce velmi výhodné. Nabídnou vám i formu financování, která vás nezatíží. Například i s nulovou hotovostí.