Zatočte s alergeny

Kdo neprožívá, nebo neprožíval na vlastní kůži obtížné alergie na cokoliv, vůbec netuší, jak těžký život s alergií je! To Vy si ji užíváte v tom špatném slova smyslu! Lítost Vám ale nepomůže. To je jasné.

Zbavit se různých alergenů, jako je prach, roztoči, sluneční záření, nebo trávy a pyly, je na výsost leckdy neproveditelné. Ale některým alergenům se bránit můžete.


Takový prach mohou zastavit i předokenní rolety. Jen se podívejte, kolik prachu se usazuje na žaluziích. Musíte je mýt den co den, abyste předešli usazování. Dokonce ani, když nevětráte a máte čističku vzduchu, nelze zabránit těm malým obtěžujícím částečkám, co Vám tak ztrpčují život, aby se neusazovaly!
Ale s předokenními roletami by to mohlo být jiné. Jsou venku, před okny! Vyzkoušeli jste to? Víte vůbec o této možnosti zastínění oken proti leckdy nepříjemnému slunečnímu záření?

Řešení to není vůbec špatné
Instalováním předokenních rolet můžete jen získat.
· Nemusíte mít žaluzie uvnitř místnosti, a přesto si budete užívat žádaného přítmí.
· Nemusíte se ani obávat toho, že nebudete mít soukromí.
· Dokonce v jistém smyslu fungují, jako bezpečná ochrana zvenčí.
Určitě byste se měli informovat, jak to vlastně celé funguje v realitě, v praktickém životě. Zda je možné, aby se daly instalovat na stávající okna a rámy. Nebo vlastně, jak se to přesně dělá.

Vyřešili byste tím další problém.
Ušetřili byste si čas každodenním mytím a oplachováním vnitřních žaluzií.
A určitě byste porazili alespoň část prachových částic, které Vás tolik sužují.

Nakonec můžete i bez starostí odjet, že by se Vám během Vaší nepřítomnosti někdo dostal do bytu oknem. I tímto způsobem mohou kvalitní předokenní rolety fungovat.

Takové řešení Vám může být nápomocno, nemyslíte?
A abychom nezapomněli na podstatnou část. Vypadají na okně skvěle. Jen se podívejte na domy v jižních krajích. Tam bez okenic a rolet, nebo markýz nemohou ani existovat. Patří k image italských uliček, nebo francouzské riviéry.