Záhadná místnost překvapí i vás

http://www.albatrosmedia.cz/tituly/5985108/harry-potter-a-tajemna-komnata/

V době vašeho volna nemusíte vymýšlet různé aktivity, při kterých se pouze vyčerpáte jako je třeba sport nebo posezení s přáteli u dobrého vína. Zažít něco nevšedního, co vás naplní a přivede vás na jiné myšlenky můžete i tak, že si vyzkoušíte zahrát hru v únikové místnosti Pardubice, která se za všech okolností postará o to, abyste váš volný den využili naplno.

Najděte minimálně 2 a maximálně 5 lidí k tomu, abyste jich přesvědčili o tom, že uzavřít se do jedné místnosti není vůbec nudné, ale naopak adrenalinové a zábavní.
únikový východ

Úkol hry vás zcela nadchne

Na uhodnutí hádanky máte 75 minut vašeho času. Je to však dostatečně dlouhá doba na zapojení vašeho logického myšlení.

Záhady, které se schovávají ve dvou místnostech, vás nenechají jen tak sedět na místě, ale intenzivně přemýšlet nad tím, co se za nimi schovává. Zvolit si můžete hru s názvem Samara, která spočívá ve vyřešení otazníku, proč se tajemná kazeta s dívenkou opět šíří mezi lidmi. Je však lepší si film, kterého je tato hra volným pokračováním shlédnout ještě doma, abyste lépe zvládli úkol, který tam na vás čeká.

Dvojitý agent vás vtáhne do detektivního příběhu o zmizení vašeho kolegy s informacemi, které měly být přísně tajné. Zjistěte, proč je nezvěstný a kdo za to vlastně může i díky tomu, že vám neunikne žádný důležitý detail.
nakreslený otazník

Nápovědy, ale i pomoc na telefonu

Během vaší hry budete mít k dispozici různé nápovědy, které vám pomůžou dostat se ze hry jako vítězný tým. Pokud vám však dají zabrat a nebudete si umět poradit, nezoufejte. V případě, že budete chtít poradit, je vám k dispozici v místnosti telefon, na který můžete zavolat. Zaměstnanci vám pomůžou najít indícii, díky které se vám hru podaří úspěšně dokončit.

Vydejte se za zábavou na místo, na které se jen tak nedostanete a prověřte si vaše znalosti a logiku i díky tomu, že vám bude utíkat čas a vy budete muset rychle přemýšlet nad odpovědí.