Vkusný interiér. Víte, jak na to?

Prostor, ve kterém se budeme cítit dobře? Pro jednoho je to elegantní interiér s nejnovějšími vychytávkami a doplňky pro jiného osobitý prostor, který v sobě snoubí klasické prvky se vkusným nábytkem. Kvalita a dokonalost provedení jsou hlavní rysy, které by nás měli při zařizování určitého prostoru zajímat.Vkusné dekorace

Barva? Vsázíme na světlé odstíny
Vše začíná u výmalby zdí. Někdo dává přednost sytým výrazným barvám, jiný nachází zalíbení v jemných tlumených barvách. Interiérový designer praha radí vsadit na teplé zemité odstíny, které pomohou celou místnost zútulnit. Světlé barvy v místnosti navozují pocit klidu a pohody a právě takové pocity chceme s příchodem domů pocítit. Volte odstíny šedé, hnědé a oříškové. Celou místnost můžete ozvláštnit vymalováním jedné stěny výraznější barvou, vždy by ale měla korespondovat se světlejšími stěnami.

Taková stěna se po vymalování stane dominantou místnosti. Je tedy vhodné zvolit takovou, která nedisponuje žádným oknem a není v blízkosti ní téměř žádný nábytek. K takto výrazné stěně volte nezvyklý solitér nebo moderní sedací soupravu.Malý prostor

Doplňky s puncem luxusu
S doplňky ve zlaté barvě se snad nedá sáhnout vedle. Zlatá barva je totiž od nepaměti symbolem luxusu a kvality. Ve většině případů se bude jednat pouze o pozlacené předměty, ale pokud se vám líbí, nebojte si jimi vyzdobit prostor. Celkově se skvěle hodí kovový lesk do moderních místností a nemusí to být nutně jenom zlato, dobře působí i stříbro nebo patina. Nikdy se ovšem nehodí v jedné místnosti míchat více kovů. Byt by mohl působit přeplácaným dojmem a celá vaše práce by přišla vniveč.

I samotné osvětlení je skvělým doplňkem, pokud je vybráno s ohledem na prostor, do kterého má být umístěno. Skvělými kousky jsou historické lustry nebo svítidla z tmavého skla. Světlo dokáže podtrhnout krásu celého prostoru, nezapomínejte proto na to a krom centrálního světla pořiďte i stojací lampy a lampičky, bodová světla atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup