Pokoj, který je snem každého „prcka“

Zařizování obytných částí je dlouhá trať, která se nedá stihnout za jeden den. Vše je potřeba pečlivě promyslet a vybrat takové vybavení, které bude nejen ladit, ale i působit harmonicky a pohodlně. To platí obzvláště pro dětský pokoj, ze kterého mají děti svůj hrad a chtějí se v něm cítit naprosto komfortně.
pokoj pro batole.jpg

Pokoj pro miminka – roztomilost sama

Udělat pokojíček pro miminko je snadným, roztomilým a zábavným způsobem, jak začít počáteční rekonstrukci volného pokoje určeného pro dítě. Prakticky záleží jen na tom, aby byl co nejvíce dětský a útulný. Do takového pokoje musíte umístit nespočet dětských motivů, obrázků a detailů, které dají na známost všem, že v něm bydlí pořád ještě dítě. Na dorůstající pokoj má dost času, takže nemějte obavy a udělejte mu tento pokoj opravdu kouzelný.

Aby v něm děti nejen spaly, ale byly opravdu šťastné

Děti musí vědět, že váš plán zařízení dětského pokoje, nemá být jen účelový a sloužit na spaní. Pokoj , který bude patřit jen jim, musí být pro ně domovem a šťastným místem, ve kterém budou chtít trávit nejvíce času. Má být pro ně také útočištěm v případě, že se potřebují někam schovat a být chvíli samy.
I právě proto, je jejich názor to nejdůležitější, na co se zaměřte.Každé dítě má nějakou představu a sen o tom, jak by měl jeho dětský pokoj vypadat a je na vás, abyste se jeho požadavkům přiblížili. Pokud jsou jeho nároky vysoké, pokuste se vymyslet nějakou alternativu toho, co je pro něho dokonalou iluzí o tomto místě.
klučičí pokoj.jpg

Vybavení, které v něm nesmí chybět

Časem každé dítě vyroste a věřte, že to je neuvěřitelně rychlý proces. To znamená, že mu do pokoje musíte uložit věci, které se mu budou hodit i pro potřeby učení. Hračky je vhodné vyměnit za smysluplnější věci, kterým se do budoucna nevyhne, taktéž, jak je žádoucí „přinést“ do pokoje i více světla v podobě dobrého osvětlení. Mějte ve vaší vizi i to, že je neocenitelné mít pohodlnou židli, na které bude sedět. Díky ní bude mít totiž i kvalitnější spánek, protože jeho záda nebudou zatížena a pokroucena nevhodným sezením při učení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup