Peří vás ochrání před zimou


Na kvalitu péřových výrobků má pochopitelně vliv peří, které je do nich používáno. Peří na ptačím těle nevyrůstá všude stejné. Je rozděleno v podstatě podle funkce, pro kterou je určeno. Rozdílnou kvalitu bychom mohli najít u ptáků stejného druhu. Jiné peří bude mít husa, která žije v teplém prostředí a jiné nacházíme u ptáků žijících v chladných podmínkách. Příroda tyto ptáky vybavila nejen hustším, ale také větším a silnějším peřím.
· Dalším poznávacím znakem hus z chladných oblastí, je hustota takzvaného prachového peří, které se nachází na hrudníku ptáků.
· Slouží především jako izolant poskytující dostatečnou tepelnou ochranu.

ložní komplety

Ptačí peří má tedy tři základní funkce.
1) Umožňuje ptákům létat.
2) Chrání je před poraněním.
3) Chrání je před zimou.
A právě poslední vlastnost je zásadní při využití do klasických peřin.

Peřina patří hlavně na chalupu

Péřové přikrývky a péřové polštáře jsou plněné jemným husím peřím, které je v menším procentu doplněné prachovým husím peřím. Je také možné zvolit si peřinu, jejíž vnitřní náplň je tvořena pouze prachovým husím peřím. V tomto případě se jedná o nejvyšší kvalitu a tyto výrobky jsou považovány za luxusní. Péřové komplety jsou skvělou volbou naříkat do víkendové chalupy či chaty.
§ Podle zkušeností našich předků je dobré nechat je po nějaký čas vymrznout na jarním sluníčku.
§ Po této proceduře jsou velice příjemné a krásně provonělé.

polštáře

Kdy se začalo peří do přikrývek používat, se už asi přesně nedozvíme, ale jisté je, že tu s námi budou péřové produkty ještě dlouhou dobu.Zatím se totiž nenašel žádný synteticky vyráběný materiál, který by vlastnosti peří předčil. Alergických reakcí se už obávat nemusíte. Peří prochází sterilizací, která spolehlivě zničí veškeré zárodky nežádoucích mikroorganismů. Tím pádem jsou peřiny i polštáře naprosto bezpečné pro každého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup