Optimalizace vyhledávače

Nemáte moc vysokou návštěvnost na stránkách a bojíte se, že tohle bude právě vaše zkáza, protože se nikdo nemá šanci o vašich internetových stránkách vůbec nějak dozvědět? K tomu právě slouží optimalizace vyhledávače, která vlastně zajistí, že se na stránky dostane mnohem více lidí, kteří o to mají zájem. Je důležité správně zacílit na cílovou skupinu lidí, kteří by o vaše služby mohli mít zájem, kteří takové produkty a služby vyhledávají a chtělo by to jim nabídnout právě váš e-shop, aby služby využili právě u vás.

seo

My dokážeme tohle všechno zařídit, ale je to běh na delší trať, tak to nesmíte hned ze začátku vzdát. Vzhledem j tomu, že optimalizace je opravdu velký proces, který zahrnuje několik podskupin prací, tak my navrhujeme udělat to takhle. První využijte služby seo analýzy, kdy se dostaneme ke kontrole celkového nastavení vašeho webu, kde můžeme odhalit případné chyby v klíčových slovech a dalším nastavení, duplicitě, prolinkování a tak dále a uvidíte jistě, že tohle vám musí pomoct. Dále pak využít služeb copywritingu, které fungují na principech zpětných odkazů.

analýza

Rádi pomůžeme

Vždy se snažíme pomoci svým klientům, co nejvíce to jde. Dovolejte se k nám a budete hned v první řadě mluvit s jednatelem celé filmy – Michalem Kuchařem, který s vámi zkonzultuje jak cenu, tak všechny možnosti, které vy můžete využít. Nabídneme vám to nejlepší, co by bylo ve vašem specifickém případě vhodné udělat, vyřešíme s vámi cenovou kalkulaci, vy nám řekněte, jaký máte rozpočet pro tuhle záležitost, a my se budeme snažit všechno přizpůsobit vašim finančním možnostem. Nejlepší na tom celém je to, že nemusíte opravdu vážit cestu a někam chodit. Je to naprosto jednoduché a všechno dopadne jednoznačně dobře. Už stoprocentně nečekejte na to, až se stane zázrak a vaše stránky se nějak samy od sebe vzchopí, protože takhle se to opravdu neděje. Musíte proto udělat nějaké kroky.