Odrážet se děti baví

Podnikněte s vaším malým dítětem něco zábavního a pořiďte mu do jeho výbavy dětských hraček i vozítko, kterému neodolá. Každá procházka se stane s odrážedlem od 2 let Chytrá liška nesmírně lákavou a dobrodružní, protože si s ním vaše dítě užije mnoho krásných chvil.
V okamžiku, kdy je vaše dítě připravené zaujmout pozici na kole bez pedálů, je načase vzít ho do nenáročného terénu a objíždět vaše oblíbené trasy i jinak než pěšky.jízda na odrážedle.jpg

Využijete ho do doby, než ho seznámíte s kolem

Možná si už vaše dítě všimlo, že ostatní děti v jeho okolí jezdí na kole a užívají si nespočet legrace. Jelikož se však dětské kolo hodí pro děti starší kategorie, zaujmout ho můžete i odrážedlem, které je nenáročné, jízda na něm je bezpečná a zvládne ho ovládat už batole.
Nečekejte na moment, až vám vyroste a vy mu zakoupíte jeho první kolo. Dopřejte mu do doby, než bude na tak velký stroj připravené nejen psychicky, ale i fyzicky – méně náročnou variantu bez pedálů.
Sami zjistíte, že pro něho pak žádné vozidlo na dvou kolech nebude problémem, který by nezvládlo a jízda mu půjde prakticky sama od sebe. A to všechno díky prvnímu odrážedlu.dětské kolo.jpg

Dřevěné je moderní a bezpečné

O bezpečnost vašeho dítěte se můžete postarat tak, že mu při každé jízdě dáte na hlavu přilbu. Ta patří do povinné výbavy každého dítěte, které ovládá vozítko, ze kterého může spadnout a ublížit si.
O další bezpečnost se však postará už samotný materiál. Dřevěná podoba nabízí stabilní konstrukci, pevnou a odolnou vůči opotřebení a drží pohromadě díky šikovně schovaným šroubkům, které vaše dítě samovolně neuvolní. Dřevo je nepochybně přírodním prvkem, který splňuje všechny požadavky kvality a současně je lehké a přizpůsobené dětským potřebám. Vyberte si i vy z nabídky jedno odrážedlo, které má různé barevné odstíny a třeba i batůžek, do kterého si vaše dítě uloží cokoliv bude jenom chtít.