Nový český mobilní dům může být brzy váš!

Zapomeňte na stereotypy a žijte podle svých vlastních představ! Pořiďte si takové bydlení, kterého nebudete posléze litovat. Nezabředněte do dluhů a raději si své peníze pořádně užijte!

Každý, kdo se už někdy zajímal o pořízení vlastního bydlení, vám jistě odpoví, že sehnat pěkný dům anebo byt za příznivou cenu je v současnosti prakticky nemožné. O tom, že byste na takový objekt dosáhli jen s pomocí vlastních úspor je téměř vyloučené, a získat potřebnou hypotéku je stále těžší, a to i přes to, že tato s sebou nese nemalé riziko potíží v budoucnosti.
moderní interiér, obývací pokoj

Jak je tedy možné celou věc vyřešit?

Stačí, když se pořádně porozhlédnete na trhu a nepatrně vybočíte ze zajetých kolejí. Pohodlné bydlení, to v současnosti neznamená pouze koupi bytu, stavbu domu anebo jeho rekonstrukci. Pohodlně bydlet, a to v souladu s českými tradicemi, můžete i jinak – prostřednictvím mobilheimu.

Mobilheimy je možné charakterizovat zhruba jako byty v přírodě. Zvenčí vypadají jako klasické malé domky a uvnitř jsou prakticky k nerozeznání od běžného městského bytu, ať už jde o jejich podlahovou plochu, anebo dispozice.

Takže se rozhodně nemusíte obávat, že by vám uvnitř chybělo něco důležitého – najdete zde jak kuchyňský kout, tak i sprchu anebo třeba pohodlnou postel. A samozřejmě i všechny spotřebiče, na které jste zvyklí.

To, jak bude takové bydlení zařízeno, záleží v první řadě na vás samotných. Výrobce ho zhotoví přesně podle vašich představ. Inspirovat se můžete třeba v centru nových českých mobilních domů, ale vašim vlastním představám se meze nekladou.
hnědá šnečí ulita

Navíc, když se rozhodnete pro takový typ stavby, můžete se přestěhovat do vlastního již za pár měsíců – od zadání až po ukončení výroby a usazení na konečné místo uplynou zhruba čtyři úplňky.

A jistě vás potěší i to, že se prakticky nebudete muset o nic starat – stavba bez pevných základů nepotřebuje stavební povolení, a hotové bydlení vám výrobce dodá přímo na místo určení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup