Nepochybujte o sobě

Pořád si říkáte, jo na tu knihu si najdu čas, až se trochu uklidním a nebudu potřebovat večer jen hloupě civět do bílé zdi nebo bezmyšlenkovitě sledovat televizi. Když se vás druhý den někdo zeptá, co jste sledovali, nedokážete ani odpovědět. To všechno dělá přemíra práce a myšlenek, které vás natolik vysílí, že pak už prostě nemůžete nic, i když jste nepodávali ve vašem zaměstnání žádné sportovní nebo fyzicky náročné výkony. Kdo to nepoznal na vlastní kůži, ten to prostě nedokáže tak zcela pochopit. Máte také problémy se stresem? Nedokážete se mu vymanit? Ale zrovna nejste člověkem, který by toto rád řešil s terapeutem? Zkuste si pomoci sami nebo alespoň si o tom přečtěte více. Takhle přece dál už nemůžete žít, aby vás to sežralo za živa.

citrín

Síla přírody

Ono na tom něco opravdu bude, že drahé kameny mají v sobě neviditelnou sílu a jejich přiložením na kůži vám mohou pomoci od různých neduhů, ať už jsou to ty psychické nebo i fyzické. Zkuste si je třeba nahřát jeden den na slunci a vyzkoušejte si ve večer ve vaně přiložit třeba na klouby, které vás bolí a je to už taková chronická bolest, že ani k lékaři s tím už nemá smysl chodit, nebo si to alespoň tak myslíte. Proč ten efekt nevyzkoušet na vlastní kůži? Naději vám dodá například ametyst.

fuchsit

Opalit zase pomůže se stabilitou. Prostě každý problém má svého řešitele. Můžete ho nosit například na náramku nebo si z něj nechat vyrobit okrasu vašich uší. Nebo si jej jednoduše položte na vámi oblíbené místo – v kanceláři ho mějte někde po ruce a párkrát za den si na něj zkuste sáhnout nebo ho vzít do dlaní a chvilku jej tam nechat. Pozorujte, jaké to má očistné účinky, na chvíli se zastavit, popřemýšlet, uklidnit se a čerpat sílu a pozitivní energii. Uvidíte sami, za jak dlouho začnete pociťovat výraznější a výraznější zlepšení.