Na nebankovní hypotéky jsme specialisté

Už dávno není pravdou, že byste si pro půjčku museli zajít pouze do své banky. Půjčku vám poskytne nejen jakákoliv banka, ale i celá řada nebankovních institucí, které mohou svými podmínkami bankám směle konkurovat. Jedním z takových produktů je i https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ která není určena jen pro pořízení nového bydlení, ale velmi často pomáhá klientům v tíživé finanční situaci tím, že umožní refinancování stávajících nevýhodných úvěrů. Nové podmínky jsou pro dlužníky příznivé nejen pro svou nízkou úrokovou sazbu, ale i pro možnost prodloužení splácení úvěru. Nižší měsíční splátka umožní jednodušší a pohodlnější splácení.

bankomat

O nebankovní hypotéku můžete zažádat i v případě, že nemáte možnost doložit výši vašeho měsíčního příjmu, nebo ve chvíli, kdy už máte nějaký záznam v registru dlužníků.

Nečekejte další týden, nebo dokonce měsíc. Nízké úrokové sazby jsou na trhu úvěrů právě v tuto chvíli a není vůbec jisté, že se na podobně nízké sazby budeme moci těšit i v budoucnu. Jistě jste zaznamenali, že ceny nemovitostí značně vzrostly a centrální banka se chystá na tento růst zareagovat zvýšením úrokových sazeb. Je tedy zřejmé, že nás v budoucnu čeká spíše vyšší úroková sazba a přísnější podmínky poskytování úvěrů.

pokladnička

S námi se nemusíte obávat zdlouhavého schvalovacího procesu ani složitého dokládání nejrůznějších skutečností a nekonečného vyplňování formulářů. Podání žádosti o úvěr je velmi jednoduché a na schválení úvěru budete čekat jen několik krátkých dní. Po vyplnění kontaktního formuláře vám rádi sdělíme všechny podrobnosti a můžeme vám zpracovat i nezávaznou kalkulaci.

Zakrátko i vás přesvědčíme, že spolupracovat s námi byl krok správným směrem, jelikož pomůžeme vašim rodinným financím. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.