Léčba ztráty erekce může být překvapivě snadná


Viagra bez receptu na dobírku je dostupná na Internetu. Jak snadné – stačí vyplnit objednávkový formulář, zaplatit, a balíček je váš. I kdybyste však nenarazili na podvodníka (a i toto se stává), budete mít před sebou poměrně drahé balení několika tablet, kterým byste mohli v žertu přezdívat „povolení k rozkoši“. Syntetický lék z laboratoře vám milostivě dovolí, abyste zas mohli provozovat sex. Jenže ono to takto nefunguje donekonečna a chcete-li problémy skutečně řešit efektivně a trvale, měli byste o nich něco vědět a pátrat o jejich příčinách. Je to podobné, jako kdybyste třísku v chodidle namísto jejího vytažení pinzetou léčili vyššími dávkami Aspirinu.

krásná dívka

Musíte se zaměřit na váš životní styl. Musíte se zamyslet nad tím, jaký je váš jídelníček, pohybové aktivity a hlavně postoj vůči stresu. To nejjednodušší, co můžete udělat, je zajít do prodejny zdravé výživy a začít postupně nakupovat potraviny prodávané zejména v takovýchto obchodech. Relativně snadné je i začít se více hýbat, skvělé je časté chození do schodů, jízda na kole, plavání, volejbal, tenis a horská turistika. Nejobtížnějším krokem bývá cílená eliminace stresových vlivů, protože těch je mnoho a ne všechny dokážeme odstranit mávnutím kouzelného proutku.

dívka u stolu

Výhodou ovšem je, že proti stresu nám pomáhají některé léčivé bylinky, s nimiž se redukuje množství stresových hormonů a obnovuje tvorba testosteronu. Ten je více než potřebný pro erekci, chuť na sex, fyzickou i duševní aktivitu, tvořivost a činorodost. Jinými slovy, máte-li v těle málo testosteronu, budete přibírat na váze, ztrácet svalovou hmotu, přestanete mít zájem o sex a stane se z vás gaučový povaleč. A vězte, že proměna muže v postelového lenocha není hezký pohled. Krása a vůně ženského těla vám nic neřekne a vaše přítelkyně to také jednoho dne může rázně ukončit trvalým rozchodem.