Květové esence Dr. Bacha

Pan Dr. Bach vytvořil tento léčebný systém v Anglii ve 30. letech minulého století. Od té doby patří mezi osvědčené léčebné a uzdravovací metody. Tato metoda využívá biofyzikální, neboli životní energie z třiceti osmi nejrůznějších květů, a stromů ze kterých se získávají takzvané esence.

Tělo, duše a mysl
Tyto Bachovy kapky velice příznivě ovlivňují emocionální a psychickou nerovnováhu, negativní pocity a způsoby myšlení. Tělo, duše a mysl jsou v jednom jediném celku. Vlivem této skutečnosti vyrovnávají Bachovi květové esence celý živý organismus najednou.

Posílení psychické pohody napomáhá k obnovení anebo podpoře zdraví jak u lidí, tak také u zvířat.

Je třeba mít na mysli, že při kontaktu s elektricky vodivými kovy se u Bachových esencích, stejně tak jako v syrových potravinách tlumí jejich životní energie. To negativně ovlivňuje jejich energetický a léčebný přínos pro organismus. Z toho důvodu není doporučeno při skladování a podávání Bachových květových esencí používat kovové lžičky při podávání, skladování na kovových regálech a podobně.

V přítomném okamžiku

Bachovy květové esence pomáhají negativní emoce harmonizovat tím, že nás dostávají do přítomného okamžiku, kdy se můžeme zaměřit na sebe a svoji situaci. Poté můžeme učinit naše rozhodnutí bez negativních emocí. V Anglii je tato terapie velice oblíbena.

Využívají ji převážně například záchranáři pro zmírnění následků šoku po autonehodě nebo podobně. Bachovy květové esence jsou tvořeny z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. Mají pozitivní vliv na naše negativní pocity, jako je strach, obavy, úzkost, hněv, nedůvěra, a jiné stresy.

V Anglii je výrobcem Bachových květových esencí Britská společnost A. Nelson & Co. Ltd. Londýn, jež převzala výrobu esencí přímo po Dr. Edwardu Bachovi. Tyto květové esence jsou zcela bezpečné. Jsou vhodné jak pro děti, těhotné a kojící ženy, dospělé, tak i zvířata a rostliny.  Mohou se doplňovat i s jinými druhy léčby, jako je fototerapie, aromaterapie, termoterapie, homeopatie apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup