Kila navíc

Problematika nadváhy je ovšem i u mužů. Není sice již tak hlídaná a debatovaná jak u žen a dívek, ale je tady. Většině mužů je jedno, jak vypadají a většina jich hubne jen kvůli zdravotním potížím. Ženy proto, aby se líbily.
Je to odvěký pud, líbit se samci. Dělá se pro to hodě věci, šlechtěním obličeje počínaje a šlechtěním postavy konče. Takže spousta žen si stoupá na váhu a rozhoduje se, že začne hubnout.Váha decimálka.jpg
Proces hubnutí není jednoduchý. Jednoznačné doporučení, zde si neodpustím malou vulgárnost, nežrat a běhat, jak říkávala moje maminka, ženy nedodrží. Jednako z přirozené lenosti, nebo nedostatku času. Takže si sednou k počítači s pěti, nebo šesti chlebíčky čtyřmi koláčky, a začnou vyhledávat dietu, při které by zhubly dvacet kilo za minutu.Znázornění diety.jpg
Ty zkušené již vědí, že je to zbytečné. Ty nezkušené si začnou kupovat prášky, tablety a spoustu jiné chemie u neprověřených a pokoutních prodejců někde ve stáncích. Těch prodejců, kteří za hodně tučný peníz slibují zhubnutí. Jaké velké je pak dívčí zklamání, když vyhodí nezřídka více než tisíce korun a kýžený efekt nikde. Ty moudré zkusí jinou metodu, ty méně moudré jiné tabletky. A zase nic.
Váha letí z okna, kupuje se lepší, ale ani ta neubírá a spíše při vážení přidává. A opět jsou dvě sorty žen. Jedny to vzdávají a nevadí jim, že když jdou kolem školky tam na ni děti pokřikují velrybo, tuleni nebo slone. Ty druhé si povzdechnou a začnou znovu úplně od začátku. A to krokem nejlepším, vyzkouší totiž přírodní produkty, sníží příjem všech škodlivých látek a hlavně nespěchají. Již totiž ví, co je to jojo efekt. Totiž to, že sice při rychlém zhubnutí opravu mohou nějaká ta kila ztratit, ale také ihned zpátky po ukončení diety je zase naberou. Jojo efekt, no.
Takže ženy a dívky moudré se drží bylinek a nekalorické stravy a tím budou pomaličku, ale jistě svůj boj o kila navíc vyhrávat. A nakonec zvítězí. Budiž jim složen obdiv a veliká gratulace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup