Hypotéka bez registru

Banky své klienty bohužel odmítají z mnoha různých důvodů. Ve většině případů se jim nelíbí nízké příjmy, proto nechtějí půjčky poskytnout. Mezi další problémy se řadí záznamy v registrech. Jenom jeden jediný drobný záznam může za to, že půjčku nedostanete a banka si Vás zapíše jako špatného klienta. Registry dlužníků se totiž projíždí v bankách vždy, a pokud máte špatný registr, čili jste tam za nějaký, byť jen malý a drobný prohřešek zapsáni, tak žádnou půjčku ani žádné jiné peníze nedostanete. Výše příjmu pak patří právě mezi další problémy, které s bankami máme.

finanční zločin

Už se nehádejte a nehandrkujte s bankami kvůli penězům, ale vyřešte to jiným způsobem. Pomoci Vám mohou nebankovní instituce, které mají velký a značný kapitál a mají daleko mírnější pravidla, protože si to zkrátka mohou dovolit. Proto nám stačí jednoduchá smlouva a Váš podpis, aniž byste museli dokazovat příjmy, nebo aniž bychom museli projíždět registry dlužníků skrz na skrz https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

hrnková kytka

Jaké jsou podmínky získání této hypotéky?

Tuto hypotéku získáte velice snadno.

· Stačí mít více jak 18 let a vlastnit nemovitost, kterou budete ručit. Půjčit si mohou lidé až do 80 let.
· Neděláme v tom rozdíly, poskytujeme peníze všem, stačí splnit pár těchto základních podmínek.
· Neprojíždíme registry, takže nám nevadí ani drobné prohřešky v minulosti. Nemusíte dokazovat příjmy, takže Vás nečeká ani žádné jiné papírování.
· Vyřízení probíhá do 24 hodin, takže velice rychle a snadno. Bez zbytečných formulářů.
· Zastavit můžete dům, byt, chatu, pozemek, družstevní byt nebo i komerční objekt.
· Splatit tuto hypotéku můžete kdykoliv a to zcela zdarma.
· Neplatíte ani žádné peníze předem!
· Zařizujeme i všechno podstatné s exekutory a exekučními institucemi.
· Na nás se můžete obrátit v jakýchkoliv nesnázích. Velice rádi a ochotně každému pomůžeme, protože na finance se specializujeme.