Dvě arény a nespočet herních kombinací


Jakmile k nám zavítáte poprvé, nebudete vědět, jakou hru si nejdříve vybrat. Základní jsou dvě arény neboli legendární aztécké ruiny a také moderní tajemný labyrint. Arény jsou přizpůsobené menšímu i většímu počtu hráčů, takže bez problémů. Můžete hrát proti sobě s kamarády, kolegy, přáteli nebo rodinou, nebo si můžete zvolit termín, kdy budete hrát proti úplně cizím lidem.
Někteří mají rádi první typ, jiní preferují raději ten druhý, záleží také hodně na tom, jak moc profesionálně si chcete zahrát. I zde je více možností.DSC_0199

  1. Hra pro hráče, kteří k nám přijdou poprvé

Zavítali jste k nám poprvé? Není se čeho obávat, nebudete odcházet s modřinami a celí dobití, naopak budete odcházet bez škrábnutí a přitom skvěle pobavení a odreagování, že jste si mohli zahrát laser game, mířit a střílet a třeba i vyhrát. Laser game Praha je místo zábavy i odpočinku.

  1. Hra pro hráče, kteří k nám přijdou po sté

Už jste u nás https://www.femina.cz/zabavny-kviz-jak-dobre-znate-svou-vlast/ byli? V tom případě už vše znáte a víte, jak to probíhá. Vybrat si však můžete i jinou hru, než minule. Na výběr je z více herních kombinací. Vyzkoušejte klidně všechny! Jste profesionální hráči? I v tom případě se jistě u nás budete bavit.

Vlastnosti hry a potřebné věci

Jak to všechno probíhá? Co si mám přinést?
Nemusíte si nic nosit. Základem je pohodlné oblečení a dobrá obuv. Nic víc vlastně nepotřebujete jenom sami sebe a pár dalších přátel, muže nebo i ženy. Velikost skupiny si zvolíte sami podle počtu hráčů. Pak už se jde na věc. Zadáme parametry, jakou herní kombinaci chcete hrát, dostanete vesty, které zaznamenávají střelby a do rukou zbraň a můžete jít na to.labyrint (18)

  • Vítězí samozřejmě ten tým, který zabije všechny protihráče. Zabije, znamená, že se laserovým, zcela bezpečným paprskem trefí do soupeřovy vesty a tím ho vlastně odrovná, takže tento hráč vypadává ze hry. Vítěz je ten, kdo přežije.

Kdo bude vítěz? Máte dobrý tým? Tak jen do toho! Hra je vhodná pro uvolnění, můžete se bavit, mířit a střílet, můžete to pojmout profesionálně nebo si jen tak ve volné chvíli přijít zahrát, zastřílet a pobavit se.