Doplňky, které ohromí každého

Byť k tomu nadpis článku nabádá, nebudeme se zabývat jednotlivými doplňky a který si vybrat ke kterým šatům. O tom dostatečně dobře vypovídá . My se nyní zaměříme na to, když se rozhodujeme, jestli si doplněk k večerní róbě či každodennímu outfitu vybrat levnější nebo dražší a jestli to člověk pozná.
plešatý vousáč.jpg

Můžeme šidit sebe, ale ostatní ne

Nalhávat si, že to, co vypadá jako Gucchi, je skutečně Gucchi, i když doopravdy to stálo asi tak dvacetinu té pravé ceny a pravděpodobně výrobu této kabelky nařídili někde v Indii ve sweatshopu, je naprostá hloupost.
košile a obuv.jpg
Oslníte možná ty, kteří nejsou ve světě módy či nepohybují se na trhu častěji, ale pokud se potkáte s někým, kdo VÍ, jak vypadá taková originální kabelka nebo jiný doplněk, dá vám to dostatečně najevo. Ono není ani tak umění koupit si značkový výrobek a vypadat dobře, proto jsou vyráběny, aby vypadaly prostě dobře. Ale je umění koupit si něco levného, co si na nic nehraje (a tím ostatně myslíme i napodobeniny) a stejně vypadat dobře a tak nějak to zařadit do vašeho stylu oblékání, aby vám to slušelo. Vždycky se dá nakoupit levně a dobře, musíte ale mít trochu cítění.
mladík v košili.jpg

Odkročte od módy českých poutí

Pokud jste někdy navštívili českou pouťovou zábavu, tak víte, že módní policie by občas dostala infarkt. Byť se jedná v mnoha městech a vesnicích o středobod aktivity, spousta lidí se oblékne spíše ležérně a někdy si i ženy vyzkouší „oblečky“, které zrovna nelichotí jejich postavě. Nejde ani tak o to, že by se snad měly stydět za svou postavu, ale pokud žena ví, že není úplně velikost 30, tak by si neměla brát takové oblečení, které je pro takové velikosti určené. Můžete tak předejít spoustu pohledů, které ale nejsou obdivující, ba spíše naopak. Byť je důležité mít sebevědomí a všechno, není vůbec dobré být tak sebevědomá, že ignorujete naprosto všechno okolo a prostě, pokud chcete, tak to nosit budete.