Děti, které se radují a dovádějí

Takové by měly být všechny a občas jim také chceme dopřát to nejlepší, což je samozřejmě správné, ale také bychom je měli především krmit dobrými věcmi. Už od dětí se stává, že jsme obézní nebo že máme nějaká ta kila navíc a pak nevíme, co s tím uděláme. Proto bychom měli opatrovat jak naše děti, tak i sebe, a začít bychom každý právě měli sami u sebe.

Hubnutí je věc složitá. Mnoho lidí už se snažilo přijít na různé způsoby, které budou nejlepší a nejúčinnější a u každého to také může být jiné, ale obecně lze říci, že některé metody jsou opravdu málo účinné, ale za to některé jsou vysoce efektivní. Jenom si vybrat tu správnou. O jakou tedy jde v našem případě?

Ketodieta je metoda, kterou bychom Vám nyní chtěli představit. Je také často nazývána jako bílkovinná nebo proteinová. Má mnoho názvů, avšak je to jeden systém. Jde o hubnutí za pomocí vybraného jídelníčku a speciálních potravin, které obsahují vysoký podíl právě proteinů. Tím navodíte ve svém těle katózu, což je přirozený proces, nemusíte se začít lekat. A tělo začne uvolňovat přebytečnou tukovou tkáň. Ovšem něco speciálního pro pány, ale také dámy, které jsou na to zaměřené, neshodíte žádnou svalovou hmotu. Což je důležité vědět, protože tím začíná mnoho diet, že první shodíte svaly, až potom tuky. Zde tomu tak rozhodně není!

Tato dieta má několik fází, které vás budou provázet různými jídelníčky. Některé potraviny si doma sami koupíte a připravíte velice chutné jídlo, ale některé jsou vyráběné speciálním způsobem a jsou určené přímo na tuto speciální proceduru.
Základní pravidla tak musíte dodržovat, ale týká se to v podstatě jenom jídelníčku.

Ø 1. Fáze – váhová redukce
Ø 2. Fáze – stabilizace
Ø 3. Fáze – fixace
Ø 4. Fáze – pomyslná (zde se jedná o ustálení návyků v jídle či změny životního stylu)

Každá z těchto fází obsahuje trochu jiný systém v jídle a doporučení různých změn, proto se musíte pořádně podívat, co všechno tato metoda obsahuje a jestli se vám bude líbit. Někteří lidé totiž neradi mění svůj jídelníček za „zdravější“.