Dárek pro obchodní partnery musí být patřičně reprezentativní

Chcete se blýsknout, rádi byste, aby se o vás opravdu vědělo. Potom musíte zapřemýšlet, jak být co možná nejvíce originální. A to ať už hodláte překvapit pěknou pozorností někoho z rodiny nebo třeba obchodní společníky, s nimiž se znáte už roky. Ukázat, že myslíte spolupráci vážně a záleží vám na ni, určitě není jen o frázích a slovech. Dárky určené obchodním partnerům se vybírají dlouho dopředu a musíte vědět, že budou přijaty se širokým úsměvem a dobrou náladou. A poradí si s ledy na začátku spolupráce, obchodníci k sobě zkrátka musí mít blíž!

Darky 19

Olivová ratolest je symbolem už tisíciletí

Pokud hledáte vhodný dárek pro obchodní partnery, proč byste nemohli pátrat třeba právě ve středomořském regionu? Řecko, Itálie, Španělsko nebo Chorvatsko, to jsou místa, kde jsou olivové háje opravdu pověstné. Pokud trávíte svůj čas v kuchyni rádi a nemáte pocit, že jde o povinnost nebo jen strohou nutnost, určitě už jste si s olivovým olejem v minulosti leccos užili. Pokud váš manžel rádi vaří, peče a smaží, můžete mu dát dárek, jenž zapadne mezi jeho koníčky jako ulitý. Dárek pro muže nemusí mít nic společného s auty nebo sběratelským alkoholem, stejně tak ani s tématikou vojenství, a přesto udělá radost. Vůně olivových specialit z různých farem připomene posečenou trávu, rajčata nebo mandle, banány a další ingredience. Stačí pár kapek a máte před sebou skutečný skvost!

Darky 20

Dárek pro ženu by měl hezky vypadat, to za prvé – ale podcenit nelze kromě jeho vzhledu také obsah. Příjemné aroma, které provoní celou kuchyni hned po otevření lahve a nalití oleje na lžičku, to snad ani nepotřebuje komentář. Některé věci se totiž musí nejdřív zažít. Prémiový olivový olej, jenž na vás čeká na olivum.cz, může změnit pohled na tuto surovinu. Pokud jste doposud nakupovali olivové produkty jen v hypermarketech, dost možná budete celkovým rozdílem dosti příjemně překvapeni. A není snad život právě o těchto milých změnách?