Bezpečné a přehledné uložení

Všichni známe situaci, kdy celé hodiny hledáme v zásuvkách pohozené a zapadlé součástky potřebné k drobným opravám, nebo se zlobíme nad rozsypanými korálky a sponkami, které zbyly v dětském pokoji po hře našich dětí. Stejnou situaci zažíváme často i v kuchyni, kde se lehce stane nepříjemná nehoda s roztrženým sáčkem koření, jež je rázem všude. Tyto nesnáze efektivně vyřeší naše uzavíratelné plastové sáčky, které vynikají mnoha skvělými vlastnostmi. Mají široké uplatnění nejenom v domácnostech, ale i v řadě obchodů se zdravou výživou, bižuterií, rybářských potřeb a drobnými suvenýry.
Volně položené šroubky na ploše
Tedy všude tam, kdy je potřený obsah sáčku dokonale uchránit před vlivy, jako je například vlhkost, nebo přístup vzduchu. Právě pro tyto výhody si získaly velkou oblibu v turistice a vodáctví, kde mnohdy ochrání před vodou doklady, telefony a hodinky. Jejich uplatnění se najde v každé domácnosti, při přehledném třídění knoflíků, šroubků, nebo uskladnění vlastních nasušených čajů a koření. Jsou také nedílnou součástí koníčků, jakým je sběratelství a perníkářství. Právě do těchto sáčků vkládají často sběratelé své cenné kousky a chrání je tak před prachem a vlhkem.
V naší nabídce se setkáte s několika druhy produktů, od velikosti 40x60mm, až po rozměry 350x450mm, hodící se například k vkládání tiskovin, nebo textilních výrobků. Naše firma se zabývá výrobou a distribucí širokého sortimentu, který obsahuje mimo jiné také různé typy plastových, kartonových a bublinkových obálek, a dále nabízíme rozmanitou http://www.knih-cheb.cz/rozmanitou-syrii-libor-drahonovsky/a-1264 škálu lepících pásek a plastových pytlů, pro široké použití v domácnostech i veřejném sektoru. Dle požadavků klienta můžeme nabídnout také barevný potisk produktů.
Rozsypané barevné korálky
Neváhejte se s námi spojit prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách. Veškeré informace ohledně vašeho požadavku vyřešíme k vaší spokojenosti.