Báječné dietní proteinové tyčinky

Možná se tomu ani nebudete divit, ale v mém případě rozhodl výpočet BMI https://www.bmikalkulacka.cz/. Kdo se snaží hubnout nebo o tom uvažuje, jistě se už s tímto názvem setkal. BMI index je totiž jakási hranice, kterou byste neměli překročit. A protože už dobrou řádku let vím, že se na této hranici pohybuji a že bych měla shodit nějaké to kilíčko, které mi způsobuje – krom jiného – i zadýchávání, obzvláště, když jdu do kopce, řekla jsem si, že do toho jdu.

uzeniny klobásy

Nalistovala jsem dané stránky, zadala svou váhu, výšku, kolik mi je let, jakou práci vykonávám a jaké mám pohybové aktivity. Kalkulačka za to nemůže, tušila jsem, co mi ukáže. Na druhou stranu, alespoň jsem se s výpočtem mé ideální váhy nemusela trápit sama. Asi jste pochopili, že ideální váhu skutečně nemám. A když jsem udělala první krok, udělala jsem ihned na to i druhý. Myslím, že člověk by neměl otálet, když se k něčemu rozhodne. A měl by jet v té linii nadšení, protože to se pak dietka dobře drží. Nejsem sice zastáncem instantní stravy, ale v případě ketogenní diety jsem přimhouřila obě oči. A to proto, že si neumím představit, že bych si každý den jídlo vážila, odkrajovala na přesný počet dekagramů a tak podobně. Zde mám naprostý komfort. Jídlo je připravené vskutku ihned. Například výtečné proteinové ranní krémy s příchutí karamelu, jahod, vanilky, prostě na jaký si vzpomenete

vanilkové lusky

Poslední jsem ochutnala s příchutí Crème Brûlé. Krémíčky rozšleháte nebo protřepete v shakeru a necháte pět minut, aby se upravila textura jídla. Polévky nevaříte, ale ohříváte v mikrovlnné troubě, což jsem uvítala, protože chodím do zaměstnání. Mikrovlnka, myslím, je v každém běžném podniku pro ohřev jídel zaměstnanců.

Po čem přímo bažím, jsou proteinové tyčinky. Nevěřila jsem, že i sladké může být dietní. Zde jsou tyčinky nabízeny krom jiných produktů k svačině. Jsou nabušeny proteiny, mají nízký obsah tuků a sacharidů, proto jsou vhodné při keto dietě. A jsou boží!